HAKKIMIZDA

 

İlk olarak 1985 yılında temelleri atılan ve  faaliyetlerine başlayan Gülistan inşaat, başta lüks konut üretimi olmak üzere altyapı, üstyapı taahhüt projelerinde pek cok projeye imza atmıştır.

Yüksek standartlarda modern mimari ve tasarımlarıyla projeler üreten,her koşulda taahhüt edilen işleri kusursuz tamamlayan;

Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan Gülisan inşaat çalışmalarını özenli bir şekilde sürdürmektedir.

Ülkemizin gerçeği olan deprem faktörü, konutlarımızda TSE damgası CE sertifikası veya eşdeğer kalite belgesi olmayan hiçbir malzeme kullanılmamaktadır.

Firmamız tüm projelerini son deprem yönetmeliğine uygun şekilde tasarlayarak vatandaşlarımızın güven ve huzur içerisinde yaşayabilecekleri konutlar inşa etmiştir.Gülistan İnşaat, yeni yatırımlarla hedeflerine ulaşmaya çalışırken, çevre hassasiyetinden ödün vermeden doğaya saygılı projelere odaklanmakta, faaliyet gösterdiği ülkenin ilgili yasal gerekliliklerine en üst seviyede riayet etmektedir. Tüm projelerinde kalite, estetik, işçi sağlığı, emniyet ve çevre unsurlarını içeren etkin ve verimli bir entegre yönetim sistemi uygulamaktadır.
Kuruluşundan bugüne haklı bir saygınlığa ulaşmış olan GÜLİSTAN İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, iyi eğitimli ve özverili çalışan kadrosu etkili olmuştur. 34 yıllık sektörel ve ticari birikimiyle faaliyet gösteren Gülistan İnşaat, bilgili, özverili, profesyonel kadrosuyla geleceğimizi inşa etmeye devam edecektir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

FİYAT TEKLİFİ ALIN